درباره ما
آزمون سال توسط جمعی از برنامه نویسان حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت های آنلاین طراحی شده و زیر نظر پارک علم وفناوری گیلان و پردیس تهران می باشد
با استفاده از این سامانه شما می توانید به صورت کاملا رایگان آزمون های مدارس را طراحی و بین دانش آموزان، آزمون آنلاین برگزار نمایید.
مزایای ساخت آزمون آنلاین

با استفاده از آزمون آنلاین شما می ­توانید، در زمان خود برای طراحی آزمون صرفه جویی کنید. وقت مفید خود را هم در هنگام آموزش به خاطر ارزشیابی از دست نمی دهید، و با ساختن آزمون آنلاین خارج از ساعات تدریس و حتی در ساعات کاری بعد از تدریس در آموزشگاه و موسسه آزمون را برگزار کنید.
تصحیح کردن سوالات به صورت خودکار انجام می­ شود. و شما می ­توانید گزارش نمرات دانش­ آموزان را در قالب یک فایل اکسل به همراه مشخصات آن ها دریافت کنید. همچنین تحلیل­ های متفاوتی از عملکرد آزمون دهندگان که شامل: بیشترین نمره، کمترین نمره، میانگین گروه، تعداد انتخاب دیگر گزینه­ های سوال را به صورت آنلاین مشاهده کنید. لینک آزمون را از طریق شبکه ­های اجتماعی می­ توانید انتشار دهید. ارائه صفحه اختصاصی برای مستندات، که در این صفحه می ­توانید آزمون ­ها، ویدئوها و فایل ­های مورد نظر خود را قرار دهید، تا دانش ­آموزان بتوانند از این طریق به دانلود جزوات و فایل­ ها اقدام کنند، و در زمان تعیین شده توسط شما به وسیله­ لینک آزمون که در دسترس دانش ­آموزان است، وارد صفحه آزمون شوند.
در آزمون ­های تستی شما به سوالاتتان می ­توانید بارم اختصاص دهید، تا در پایان آزمون، در همان لحظه جواب ­های آزمون دهنده تصحیح شود. بر طبق خواست شما نمره، کارنامه و پاسخنامه آزمون به دانش ­آموز نشان داده شود. همچنین فرد آزمون دهنده می ­تواند بعد از پایان امتحان عملکرد خودش را نسبت به دیگر هم کلاسی­ هایش که در این آزمون شرکت کرده ­اند، مشاهده کند.